Peugeot 2008
PureTech 130 EAT8 Allure | Parkeersensoren | Navigatie | Apple Carplay | Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 18.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.900,-
LEASEPRIJS: € 263,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.201,13 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | PureTech 130 EAT8 Allure | Parkeersensoren | Navigatie | Apple Carplay | Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 mei 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 86.061 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 263,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-874-ST |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.180 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.740 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- RDW-leges
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor